גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-21:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 8:00-21:00
http://www.habama.co.il/
הופעות ג'אז ובלוז

פסטיבל ניו אורלינס בתל אביב 2019 - משאנז אליזה לברבן סטריט

ארכיון תאריך: 20 יוני 2019

משך: שעה ורבע

בהשתתפות ה"סידני בשה מסנג'רס" ואוליבייה פרנק (צרפת)
Olivier Franc סקסופון
Benoît De Flamesnil טרומבון
Jean Baptiste Franc פסנתר
Yann Lou Bertrand בס
Thomas Racine תופים     

הסקסופוניסט הצרפתי אוליבייה פרנק וחמישייתו יביאו לנו את המיטב של הג'אז המסורתי של ניו אורלינס עם הניחוח והעידון הצרפתי אשר בין היתר מתוכה הוא צמח.
 
אוליבייה פרנק נולד לתוך סצנת הג'אז הניו אורלינסית כאשר אביו, רנה פרנק עבד וליווה את סידני בשה. סיור משותף עם הפסנתרן אוסקר פיטרסון והקמת להקה משלו, נתנו לו הכרה עולמית ופופולריות בצרפת – מולדתו. פרנק הוא מהמוסיקאים הבולטים אשר משמרים בקנאות את המסורת של סידני בשה – ונגינתו בסקסופון מזכירה מאד את סגנון נגינתו של סידני בשה.  ניגן עם מיטב ענקי הג'אז כמו וינטון מרסליס, בוב ווילבר וכן עם המתופף, בנו של סידני בשה  דניאל סידני בשה.

From Champs Elysees to Bourbon st.
​Featuring Olivier Franc & The Sidney Bechet Messengers (France)


French saxophonist Olivier Franc and his quintet will perform the best of traditional New Orleans jazz with the special French flair and elegance out of which he grew.

Franc was born into the New Orleans jazz scene, as his father René Franc accompanied jazz giant Sidney Bechet. After touring with pianist Oscar Peterson and forming his own band, he gained international acclaim and popularity in his home country. He is a top musician committed to keeping alive the Sidney Bechet style of saxophone playing – as his own musical style attests to. Franc has played with jazz giants such as Wynton Marsalis, Bob Wilber, and Sidney Bechet's son, drummer Daniel Sidney Bechet.

Featuring:
Olivier Franc 
Saxophone
Benoît De Flamesnil Trombone
Jean Baptiste Franc Piano
Yann Lou Bertrand Bass
Thomas Racine Drums

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter