גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות
קופת !BRAVO
  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-21:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 8:00-21:00
http://www.habama.co.il/
מחזמר

מחזמר מאמא מיה - Mamma Mia

ארכיון תאריך: 14 אוגוסט 2021 - 11 יוני 2023

משך: שעתיים וחצי, כולל הפסקה

עקב המצב יתכן ויהיו שינויים בתוכנית ורשימת המשתתפים
ביצוע שירים בעברית


המחזמר המצליח המבוסס על להיטי להקת ABBA חוזר לבמות. העלילה פשוטה ומרגשת: סופי עומדת להתחתן עם בחיר לבה על אי קטן ביוון. רגע לפני חתונתה היא מבקשת לברר מיהו אביה. היא מאוד רוצה שאביה יהיה זה שילווה אותה לטקס החתונה. אבל העבר של סוער של אמה מקשה עליה את המשימה. סופי מגלה את היומן של אמא, שבו מוזכרים שלושה גברים שעם כל אחד מהם היא בילתה לילה של שכרון חושים אי שם כתשעה חודשים לפני תאריך לידתה. יכול להיות שמישהו מהם הוא האב? סופי לא לוקחת סיכונים ומזמינה את שלושת הגברים לחתונתה, בשם אמה. 
הפלא ופלא, כולם מגיעים, כולם נהנים מהים, השמש והזכרונות המתוקים מהעבר. אבל מי מהם הוא האבא האמיתי, האחד והיחיד. את זה אף אחד – או כמעט אף אחד – לא יודע. צוות השחקנים והזמרים שבראשם מיקי קם, חני נחמיאס לסירוגין עם עירית ענבי, אורנה דץ לסירוגין עם שרון חזיז, יגאל שדה, דורון אורן, שרון אלכסנדר ועוד ידאג להעביר לכם את הסיפור המרתק בהופעה נוצצת, עם שירים מרקידים ואהובים.

בכיכובם של: מיקי קם, חני נחמיאס / עירית ענבי, אורנה דץ / שרון חזיז, יגאל שדה, דורון אורן, שרון אלכסנדר, גל גולדשטיין / מתן שביט, רוני דלומי / אגם בוחבוט ועוד שחקנים, רקדנים ובליווי תזמורת חיה

בימוי: משה קפטן


 

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter